Úžasný relax s kojicím polštářem

O tom, jak užitečný pro mě byl můj kojicí polštář, bych mohla mluvit hodiny a hodiny. Nejen po porodu, ale už i v těhotenství mi byl velkým pomocníkem. Byť jen jako podpora zad při večerním sledování televize, nebo jako odkládací plocha při práci, polštář jsem využívala často.

 

Podpora při čtení, nebo práci s notebookem. 

Když se maličká narodila a nastala první chvíle, kdy jsem měla samostatně kojit, byla jsem, zvláště u prvního miminka, velmi nervózní. Bála jsem se, že nebudu vědět, co dělat, jak Lali správně držet, nebo že mi upadne. Kojící polštář mi dodal potřebnou sebejistotu a já se mohla soustředit na seznamování se s miminkem a odpočinek. Byla jsem na sebe náležitě hrdá, že jsem přišla připravená a z porodnice jsem odcházela sebevědomým krokem.

 

Vím, o čem mluvím. Začátky s prvním miminkem Laurinkou. 

Design našeho kojicího polštáře jsme zhotovili ve spolupráci s laktační poradkyní, kterou jsem potkala na předporodních kurzech. Vymysleli jsme dokonalý tvar pro maminku i miminko. Zprvu jsme zkoušeli nejrůznější varianty, mimo jiné i různá plnění. Využití polystyrénových kuliček jsem zavrhla – polštář byl příliš tvrdý, méně poddajný a hlasitě šustil, což mi při spánku vadilo. Chtěla jsem multifunkčního pomocníka jak pro kojení, tak pro spánek v těhotenství. Nakonec jsme zvolili plnění dutým vláknem, které je měkké a nadýchané, ale také drží tvar a poskytuje oporu.

Kojicí polštář využijete na mnoho způsobů a poloh. 

Ironicky často opomíjené využití kojícího polštáře je samozřejmě při spánku. Když už bylo kvůli velkému bříšku, bolesti zad, ale hlavně bolesti kyčlí v těhotenství těžké najít pohodlnou polohu, dozvěděla jsem se o této vychytávce. Když jsem si kojící polštář dala pod hlavu, mezi kolena a mezi kotníky, spala jsem jako v peřinkách. U této polohy je důležité mít kolena a kotníky ve stejné rovině, existuje však mnoho dalších poloh a využití. 

Spánek s kojicím polštářem si zamilujete. 

Polštář dokonce pomohl i mému manželovi, který měl po operaci svalu v noze potíže se spánkem. Poté, co si ode mě polštář vypůjčil, se konečně pořádně vyspal, a už na něj nedá dopustit. Nakonec jsem musela pořídit druhý polštář, aby mi ten můj neustále nebral!  

Vaše Klára z Lali ví.

Ruční výroba

Lali ví je malá rodinná firma, žádná velká továrna. Všechny výrobky pro vás vznikají pod rukama našich nejšikovnějších švadlenek, jsou šité ručně, s láskou a péčí pro naše nejmenší. Našim zákazníkům, malým i velkým, přinášíme kvalitu vytvořenou zlatými českými ručičkami, komfort a jistotu

Vlastní zkušenost

Samy jsme maminkami, některé i babičkami. To, že pro své mrně chcete to nejlepší je pro nás více než pochopitelné. Můžete si být jistí, že u nás nic jiného, než to nejlepší, nenajdete. A za to vám ručíme! Váš tým Lali ví

Výroba na míru

Vyberte si materiál podle vašich představ, a dolaďte tak postýlku a pokojíček vašeho miminka k dokonalosti. Pokud zrovna není vaše vysněné zboží skladem, nezoufejte! Speciálně pro vás ho vyrobíme a ušijeme.

Přírodní materiály

Všechen materiál pečlivě vybíráme, zkoušíme jeho vlastnosti, to jak je příjemný pro jemnou pokožku miminka, jeho údržbu, což je důležité především pro nás maminky. Pak teprve vše nabídneme vám. Najdete u nás skvělý lehký mušelín, prodyšný len a kvalitní bavlnu od českých dodavatelů.

Doplňky pro miminka od Lali ví

Lali ví je malá rodinná firma se svou malou dílnou, kde vznikají všechny tyto ručně šité výrobky pro děti. Chceme to nejlepší pro maminky a jejich miminka. Naše doplňky pro miminka jsou nejen hezké na pohled, kvalitně zpracované, ale především maximálně praktické a příjemné a komfortní pro naše nejmenší. Spokojenost našich zákazníků a úsměv na tvářích dětí jsou pro nás tou největší odměnou.

Doplňky pro miminka od maminky maminkám

Sama jsem maminkou a tak vím, co je pro nás maminky, a pro naše miminka důležité. Při výběru materiálu a designu vycházím ze své zkušenosti a potřeb, které výrobky a doplňky pro miminka musí splňovat. Vybíráme pro vás ty nejpříjemnější materiály na dotek, a také praktické na údržbu. Předám vám své malé tajemství, a představím vám výrobky z materiálů, které se nemusí žehlit. Což je podle mě velká pomoc v začátcích, kdy se s miminkem seznamujeme a vše je nové. PS. Aby nám maminkám zbyl čas na chvilku s šálkem teplé kávy.Vaše Klára z Lali ví

S doplňky pro miminka jako ve snu

Dětskou postýlku s našimi doplňky pro miminka můžete doladit k dokonalosti a vytvořit tak vašemu děťátku jeho malé království. No není to sen? Příjemné prostředí postýlky, nebo dětského pokojíčku pro vaše dítko, kde se bude cítit skvěle celá vaše rodina. Miminka milují měkoučké a příjemné prostředí, jako u maminky v bříšku. A to mu naše výrobky a doplňky pro miminka mohou poskytnout. Zachumlejte své miminko do našich výrobků z nejjemnějších materiálu a nabídněte mu pocit bezpečí jako v bavlnce.