Bonding

Vyslyšeli jsme Vaše požadavky a vytvořili tuto červenou multifunkční dečku. Vybrali jsme materiál a barvu, aby byla vhodná na bonding po porodu s miminkem. Příjemná na dotek a pro jemnou pokožku miminka. Miminko je z bříška zvyklé na teplo a červená barva mu připomene prostředí ve kterém 9. měsíců rostlo.  Dečka je pružná, takže je skvělá na zavinutí miminka. Krásně se přizpůsobí a vy miminko zavinete s lehkostí. 

 

Červená multifunkční bondingová dečka- pružná bavlněná
377 Kč –10 %
339 Kč

Červená multifunkční dečka na bonding s miminkem, nebo zavinutí. 

Kód: 996
Mušelínová bondingová dečka
388 Kč –10 %
349 Kč

Mušelínová dečka na bonding s miminkem, nebo zavinutí. Velikost 105x105 cm, jemný prodyšný materiál. 

Kód: 2612
Červená bondingová dečka s výšivkou- pružná bavlněná
Novinka Tip
467 Kč –10 %
420 Kč

Červená multifunkční dečka na bonding s miminkem, nebo zavinutí. S výšivkou JSI LÁSKA, MILUJI TĚ. 

Kód: 2464/MIL
Mušelínová bondingová dečka se srdíčkem
Novinka Tip
od 499 Kč –10 %
od 449 Kč

Mušelínová dečka na bonding s miminkem, nebo zavinutí. S výšivkou srdíčka, nebo jména a srdíčka. Velikost 105x105 cm, jemný prodyšný materiál. 

Kód: 2621/SRD
Muchláček zajíček Červeno Černý
Novinka
348 Kč

První kamarád miminka, muchláček z nejjemnějšího mušelínu s ručně vyšívaným obličejem. 

Kód: 2607
Muchláček zajíček s výšivkou na míru
468 Kč

Personalizovaný první kamarád miminka, muchláček z nejjemnějšího mušelínu s ručně vyšívaným obličejem. 

Kód: 2606
Mušelínová personalizovaná bondingová dečka
Novinka Tip
od 499 Kč –10 %
od 449 Kč

Mušelínová dečka na bonding s miminkem, nebo zavinutí. S výšivkou JSI LÁSKA, MILUJI TĚ, JMÉNO DÍTĚTE. Velikost 105x105 cm, jemný prodyšný materiál. 

Kód: 2470/MIL
Personalizovaná bondingová dečka
od 467 Kč –10 %
od 420 Kč

Červená multifunkční dečka na bonding s miminkem, nebo zavinutí. S výšivkou JSI LÁSKA, MILUJI TĚ. 

Kód: 2467/MIL
Sada mušelínová bondingová dečka a muchláček
736 Kč –10 %
662 Kč

Mušelínová dečka na bonding s miminkem a zajíček muchláček. Velikost 105x105 cm, jemný prodyšný materiál. 

Kód: 2613
Sada Mušelínová personalizovaná bondingová dečka a zajíček
Akce Novinka
877 Kč–10 %
od 789 Kč

Mušelínová dečka na bonding s miminkem, nebo zavinutí. S výšivkou JMÉNA DÍTĚTE. Velikost 105x105 cm, jemný prodyšný materiál. 

Kód: 2618/DEK2
10 položek celkem

Ruční výroba

Lali ví je malá rodinná firma, žádná velká továrna. Všechny výrobky pro vás vznikají pod rukama našich nejšikovnějších švadlenek, jsou šité ručně, s láskou a péčí pro naše nejmenší. Našim zákazníkům, malým i velkým, přinášíme kvalitu vytvořenou zlatými českými ručičkami, komfort a jistotu

Vlastní zkušenost

Samy jsme maminkami, některé i babičkami. To, že pro své mrně chcete to nejlepší je pro nás více než pochopitelné. Můžete si být jistí, že u nás nic jiného, než to nejlepší, nenajdete. A za to vám ručíme! Váš tým Lali ví

Výroba na míru

Vyberte si materiál podle vašich představ, a dolaďte tak postýlku a pokojíček vašeho miminka k dokonalosti. Pokud zrovna není vaše vysněné zboží skladem, nezoufejte! Speciálně pro vás ho vyrobíme a ušijeme.

Přírodní materiály

Všechen materiál pečlivě vybíráme, zkoušíme jeho vlastnosti, to jak je příjemný pro jemnou pokožku miminka, jeho údržbu, což je důležité především pro nás maminky. Pak teprve vše nabídneme vám. Najdete u nás skvělý lehký mušelín, prodyšný len a kvalitní bavlnu od českých dodavatelů.

Doplňky pro miminka od Lali ví

Lali ví je malá rodinná firma se svou malou dílnou, kde vznikají všechny tyto ručně šité výrobky pro děti. Chceme to nejlepší pro maminky a jejich miminka. Naše doplňky pro miminka jsou nejen hezké na pohled, kvalitně zpracované, ale především maximálně praktické a příjemné a komfortní pro naše nejmenší. Spokojenost našich zákazníků a úsměv na tvářích dětí jsou pro nás tou největší odměnou.

Doplňky pro miminka od maminky maminkám

Sama jsem maminkou a tak vím, co je pro nás maminky, a pro naše miminka důležité. Při výběru materiálu a designu vycházím ze své zkušenosti a potřeb, které výrobky a doplňky pro miminka musí splňovat. Vybíráme pro vás ty nejpříjemnější materiály na dotek, a také praktické na údržbu. Předám vám své malé tajemství, a představím vám výrobky z materiálů, které se nemusí žehlit. Což je podle mě velká pomoc v začátcích, kdy se s miminkem seznamujeme a vše je nové. PS. Aby nám maminkám zbyl čas na chvilku s šálkem teplé kávy.Vaše Klára z Lali ví

S doplňky pro miminka jako ve snu

Dětskou postýlku s našimi doplňky pro miminka můžete doladit k dokonalosti a vytvořit tak vašemu děťátku jeho malé království. No není to sen? Příjemné prostředí postýlky, nebo dětského pokojíčku pro vaše dítko, kde se bude cítit skvěle celá vaše rodina. Miminka milují měkoučké a příjemné prostředí, jako u maminky v bříšku. A to mu naše výrobky a doplňky pro miminka mohou poskytnout. Zachumlejte své miminko do našich výrobků z nejjemnějších materiálu a nabídněte mu pocit bezpečí jako v bavlnce.