Náš příběh

Proč se jmenuju Lali

 

Jmenuji se Laura, ale mamka i taťka mi říkají Lali. A tak vznikl název naší dílny. Lali ví. Protože Lali ví, co je dobré. Aby také ne, když na mně všechny výrobky testují. A já jsem ráda, že pomůžu ostatním dětem, aby byly v tom nejlepším pohodlí.

 

 

 

O babičce

 

Moje babička založila naši rodinnou tradici a firmu. Jmenuje se Věra a je moc šikovná. Narodila se v Brušperku do rodiny, kde měly všechny ženy blízko k ručním pracím. Něco si uplést, nebo ušít u nich nikdy nebyl problém. A když to někdo z nich rozjel s jehlou a na starém šlapacím stroji, zvládly ušít úplně vše. Bylo tak jasné, že celá rodina bude mít k šití blízko.

 

 

Jak se u nás začínalo šít

 

Začalo to u oblečků pro panenky. Možná nebyly nejhezčí, ale babičku to bavilo. Proto se vyučila čalounicí a tento obor ji dovedl k nábytku a bytovému textilu. Po mateřské se ale neměla kam vrátit, a tak po několika jiných zaměstnáních začala podnikat sama. Začínala v malé místnosti v suterénu a postupně budovala další a další prostory pro šití.

 

Jak jsme to rozjeli naplno

 

Kromě šití záclon a závěsů jsme brzy rozšířili nabídku služeb i o vybavení a sladění celého interiéru. Dokonce si na to babička udělala i celoroční designérský kurz. Protože se móda pořád posouvá, pořád něco čte a učí se další věci. 

 

Vše se ještě více rozjelo, když jsem se narodila já. Už jsme měli kompletní bytové studio, kde najdete pro svou inspiraci úplně všechno, ale díky mně se hlavní částí sortimentu staly výrobky pro malé děti. Mamka říká, že před miminkem si nedovedla představit, že by pracovala v tomto odvětví, ale já jsem to prý úplně změnila. Proto se také více zapojila do celé rodinné firmy.

 

O šití pro miminka

 

 

Jsem ještě malá, a proto můžu všechno, co maminka s babičkou vyrobí, krásně otestovat. Zavinovačky, povlečení, mantinely či kojící polštáře, to vše s maminkou poctivě vyzkoušíme a teprve pak nabízíme vám. Stále objevujeme nové materiály a s láskou vytváříme originální produkty, ze kterých budou mít radost miminka, větší děti i rodiče. Třeba vybarvovací polštářek. Můj bratranec Míša je už velký kluk. Má 7 let! A polštářkovou omalovánku si sám vybarví fixami na textil.

 

Jak to u nás funguje

 

 

Všichni jsme jedna rodina. Já jsem samozřejmě nejdůležitější – testuju všechny výrobky pro miminka. Maminka komunikuje se zákazníky, vymýšlí a navrhuje výrobky. Babička s dalšími švadlenkami pomáhají tvořit. Společně s maminkou a babičkou vybíráme vzory látek, vytváříme nové kolekce a barevné kombinace. A děda? Bez toho by to nešlo. Kromě obrovské podpory má na povel technickou stránku firmy. Výpočty, kalkulace, komunikace s dodavateli, to je jeho. A společně jsme skvělý tým. 

 

 

Ruční výroba

Lali ví je malá rodinná firma, žádná velká továrna. Všechny výrobky pro vás vznikají pod rukama našich nejšikovnějších švadlenek, jsou šité ručně, s láskou a péčí pro naše nejmenší. Našim zákazníkům, malým i velkým, přinášíme kvalitu vytvořenou zlatými českými ručičkami, komfort a jistotu

Vlastní zkušenost

Samy jsme maminkami, některé i babičkami. To, že pro své mrně chcete to nejlepší je pro nás více než pochopitelné. Můžete si být jistí, že u nás nic jiného, než to nejlepší, nenajdete. A za to vám ručíme! Váš tým Lali ví

Výroba na míru

Vyberte si materiál podle vašich představ, a dolaďte tak postýlku a pokojíček vašeho miminka k dokonalosti. Pokud zrovna není vaše vysněné zboží skladem, nezoufejte! Speciálně pro vás ho vyrobíme a ušijeme.

Přírodní materiály

Všechen materiál pečlivě vybíráme, zkoušíme jeho vlastnosti, to jak je příjemný pro jemnou pokožku miminka, jeho údržbu, což je důležité především pro nás maminky. Pak teprve vše nabídneme vám. Najdete u nás skvělý lehký mušelín, prodyšný len a kvalitní bavlnu od českých dodavatelů.

Doplňky pro miminka od Lali ví

Lali ví je malá rodinná firma se svou malou dílnou, kde vznikají všechny tyto ručně šité výrobky pro děti. Chceme to nejlepší pro maminky a jejich miminka. Naše doplňky pro miminka jsou nejen hezké na pohled, kvalitně zpracované, ale především maximálně praktické a příjemné a komfortní pro naše nejmenší. Spokojenost našich zákazníků a úsměv na tvářích dětí jsou pro nás tou největší odměnou.

Doplňky pro miminka od maminky maminkám

Sama jsem maminkou a tak vím, co je pro nás maminky, a pro naše miminka důležité. Při výběru materiálu a designu vycházím ze své zkušenosti a potřeb, které výrobky a doplňky pro miminka musí splňovat. Vybíráme pro vás ty nejpříjemnější materiály na dotek, a také praktické na údržbu. Předám vám své malé tajemství, a představím vám výrobky z materiálů, které se nemusí žehlit. Což je podle mě velká pomoc v začátcích, kdy se s miminkem seznamujeme a vše je nové. PS. Aby nám maminkám zbyl čas na chvilku s šálkem teplé kávy.Vaše Klára z Lali ví

S doplňky pro miminka jako ve snu

Dětskou postýlku s našimi doplňky pro miminka můžete doladit k dokonalosti a vytvořit tak vašemu děťátku jeho malé království. No není to sen? Příjemné prostředí postýlky, nebo dětského pokojíčku pro vaše dítko, kde se bude cítit skvěle celá vaše rodina. Miminka milují měkoučké a příjemné prostředí, jako u maminky v bříšku. A to mu naše výrobky a doplňky pro miminka mohou poskytnout. Zachumlejte své miminko do našich výrobků z nejjemnějších materiálu a nabídněte mu pocit bezpečí jako v bavlnce.