Reklamace a vrácení zboží

Dorazilo vám zboží a zjistili jste, že vám barevně neladí, nebo jste zvolili špatný rozměr. Nezoufejte, zde najdete kroky, jak postupovat v případě vrácení zboží. 

 

Pokud je něco v nepořádku, kontaktujte nás na email podpora@lalivi.cz

Nebo telefonicky na +420777829628 

 

Vše spolu co nejdříve vyřešíme a doladíme k vaší spokojenosti.

 

Pokud chcete zboží, nebo část zboží vrátit v zákonné lhůtě do 14 dní od převzetí balíčku. Nejdříve výrobky pečlivě zabalte, do balíčku nezapomeňte přiložit papír, kde stačí ručně napsat tyto informace: 

 

Příklad

číslo objednávky: 2207100005

vaše jméno: Jana Nováková

číslo účtu: 1111111111/2222

 

Poté balíček zašlete a vyberte si jednu z variant. 

 

Varianta č. 1.  na adresu

Věra Zborovská, Školní 282, 739 24 Krmelín, email: podpora@lalivi.cz, tel.: 777829628

 

Varianta č. 2. na pobočku zásilkovny

Věra Zborovská, email: podpora@lalivi.cz, tel.: 777829628, pobočka: Z-Box, Zahradnická 375, ID 12242, 739 24 Krmelín

nebo Krmelín, Brušperská 330, ID 11514, Cukrárna pod Ořechem. 

 

 

 

Po doručení balíček s výrobky zkontrolujeme a během týdne pošleme platbu za část vráceného zboží na váš účet. Nebo za celou objednávku v případě vrácení celé objednávky. Poštovné za zaslanou zásilku zpět v zákonné lhůtě do 14 dní hradí zákazník. 

 

 

 

Ruční výroba

Lali ví je malá rodinná firma, žádná velká továrna. Všechny výrobky pro vás vznikají pod rukama našich nejšikovnějších švadlenek, jsou šité ručně, s láskou a péčí pro naše nejmenší. Našim zákazníkům, malým i velkým, přinášíme kvalitu vytvořenou zlatými českými ručičkami, komfort a jistotu

Vlastní zkušenost

Samy jsme maminkami, některé i babičkami. To, že pro své mrně chcete to nejlepší je pro nás více než pochopitelné. Můžete si být jistí, že u nás nic jiného, než to nejlepší, nenajdete. A za to vám ručíme! Váš tým Lali ví

Výroba na míru

Vyberte si materiál podle vašich představ, a dolaďte tak postýlku a pokojíček vašeho miminka k dokonalosti. Pokud zrovna není vaše vysněné zboží skladem, nezoufejte! Speciálně pro vás ho vyrobíme a ušijeme.

Přírodní materiály

Všechen materiál pečlivě vybíráme, zkoušíme jeho vlastnosti, to jak je příjemný pro jemnou pokožku miminka, jeho údržbu, což je důležité především pro nás maminky. Pak teprve vše nabídneme vám. Najdete u nás skvělý lehký mušelín, prodyšný len a kvalitní bavlnu od českých dodavatelů.

Doplňky pro miminka od Lali ví

Lali ví je malá rodinná firma se svou malou dílnou, kde vznikají všechny tyto ručně šité výrobky pro děti. Chceme to nejlepší pro maminky a jejich miminka. Naše doplňky pro miminka jsou nejen hezké na pohled, kvalitně zpracované, ale především maximálně praktické a příjemné a komfortní pro naše nejmenší. Spokojenost našich zákazníků a úsměv na tvářích dětí jsou pro nás tou největší odměnou.

Doplňky pro miminka od maminky maminkám

Sama jsem maminkou a tak vím, co je pro nás maminky, a pro naše miminka důležité. Při výběru materiálu a designu vycházím ze své zkušenosti a potřeb, které výrobky a doplňky pro miminka musí splňovat. Vybíráme pro vás ty nejpříjemnější materiály na dotek, a také praktické na údržbu. Předám vám své malé tajemství, a představím vám výrobky z materiálů, které se nemusí žehlit. Což je podle mě velká pomoc v začátcích, kdy se s miminkem seznamujeme a vše je nové. PS. Aby nám maminkám zbyl čas na chvilku s šálkem teplé kávy.Vaše Klára z Lali ví

S doplňky pro miminka jako ve snu

Dětskou postýlku s našimi doplňky pro miminka můžete doladit k dokonalosti a vytvořit tak vašemu děťátku jeho malé království. No není to sen? Příjemné prostředí postýlky, nebo dětského pokojíčku pro vaše dítko, kde se bude cítit skvěle celá vaše rodina. Miminka milují měkoučké a příjemné prostředí, jako u maminky v bříšku. A to mu naše výrobky a doplňky pro miminka mohou poskytnout. Zachumlejte své miminko do našich výrobků z nejjemnějších materiálu a nabídněte mu pocit bezpečí jako v bavlnce.