Přikrývky a polštáře

U nás v Lali ví Vám chystání a přípravu na příchod drobečka chceme ulehčit, a tak vše najdete na jednom místě. Pokud ještě přikrývky a polštáře nemáte, můžete si je pořídit u nás. Máte tak jistotu, že povlečení pro miminko padne jako ulité. V nabídce u nás si můžete vybrat  svůj set polštáře a peřiny z umělého vlákna nebo duchničku z peří. Péřové peřiny jsou klasikou a můžete tak miminku dopřát spánek jako na lehkém měkkém obláčku. Peří má úžasnou termoregulační schopnost, v létě chladí, v zimě hřeje. Je to velmi nadčasový kousek a se správnou péčí je můžete předávat dalším generacím. 

Péřová sada do postýlky
Péřová sada do postýlky
Odešleme do týdne (5 ks)
1 999 Kč

Dětská péřová souprava do postýlky. 

Kód: 474
Péřová výplň do zavinovačky 100x100 cm
1 488 Kč

Péřová výplň do zavinovačky, je sázka na kvalitu. 

Kód: 685
Péřová výplň do zavinovačky 80x80 cm
1 320 Kč

Péřová výplň do zavinovačky, je sázka na kvalitu. 

Kód: 579
D49CEE0A B1F0 4B21 81B2 31B7132469F1
Péřový polštář 70x90 cm
Ušijeme vám do 14 dnů
1 111 Kč

Péřový polštářek 70x90 cm do dětské postýlky

Kód: 2261
Péřový polštářek 40x60 cm
566 Kč

Péřový polštářek 60x40 cm do dětské postýlky

Kód: 576
Polštářek 40x60 cm umělé vlákno
Novinka
269 Kč

Dětský polštářek 60x40 cm. Výplň je hypoalergenní a splňuje nejpřísnější požadavky na výrobu produktů pro děti do 3 let

Kód: 2263
Sada do postýlky umělé vlákno
Sada do postýlky umělé vlákno
Ušijeme vám do 14 dnů
799 Kč

Sada do dětské postýlky z umělého vlákna velikost 130x90 cm a 40x60 cm. 

Kód: 477
Jáchym
Novinka Tip
Výšivka na přání
Ušijeme vám do 14 dnů (>5 ks)
120 Kč

Výšivka jména na jakýkoliv produkt. 

Kód: 2541
8 položek celkem

Ruční výroba

Lali ví je malá rodinná firma, žádná velká továrna. Všechny výrobky pro vás vznikají pod rukama našich nejšikovnějších švadlenek, jsou šité ručně, s láskou a péčí pro naše nejmenší. Našim zákazníkům, malým i velkým, přinášíme kvalitu vytvořenou zlatými českými ručičkami, komfort a jistotu

Vlastní zkušenost

Samy jsme maminkami, některé i babičkami. To, že pro své mrně chcete to nejlepší je pro nás více než pochopitelné. Můžete si být jistí, že u nás nic jiného, než to nejlepší, nenajdete. A za to vám ručíme! Váš tým Lali ví

Výroba na míru

Vyberte si materiál podle vašich představ, a dolaďte tak postýlku a pokojíček vašeho miminka k dokonalosti. Pokud zrovna není vaše vysněné zboží skladem, nezoufejte! Speciálně pro vás ho vyrobíme a ušijeme.

Přírodní materiály

Všechen materiál pečlivě vybíráme, zkoušíme jeho vlastnosti, to jak je příjemný pro jemnou pokožku miminka, jeho údržbu, což je důležité především pro nás maminky. Pak teprve vše nabídneme vám. Najdete u nás skvělý lehký mušelín, prodyšný len a kvalitní bavlnu od českých dodavatelů.

Doplňky pro miminka od Lali ví

Lali ví je malá rodinná firma se svou malou dílnou, kde vznikají všechny tyto ručně šité výrobky pro děti. Chceme to nejlepší pro maminky a jejich miminka. Naše doplňky pro miminka jsou nejen hezké na pohled, kvalitně zpracované, ale především maximálně praktické a příjemné a komfortní pro naše nejmenší. Spokojenost našich zákazníků a úsměv na tvářích dětí jsou pro nás tou největší odměnou.

Doplňky pro miminka od maminky maminkám

Sama jsem maminkou a tak vím, co je pro nás maminky, a pro naše miminka důležité. Při výběru materiálu a designu vycházím ze své zkušenosti a potřeb, které výrobky a doplňky pro miminka musí splňovat. Vybíráme pro vás ty nejpříjemnější materiály na dotek, a také praktické na údržbu. Předám vám své malé tajemství, a představím vám výrobky z materiálů, které se nemusí žehlit. Což je podle mě velká pomoc v začátcích, kdy se s miminkem seznamujeme a vše je nové. PS. Aby nám maminkám zbyl čas na chvilku s šálkem teplé kávy.Vaše Klára z Lali ví

S doplňky pro miminka jako ve snu

Dětskou postýlku s našimi doplňky pro miminka můžete doladit k dokonalosti a vytvořit tak vašemu děťátku jeho malé království. No není to sen? Příjemné prostředí postýlky, nebo dětského pokojíčku pro vaše dítko, kde se bude cítit skvěle celá vaše rodina. Miminka milují měkoučké a příjemné prostředí, jako u maminky v bříšku. A to mu naše výrobky a doplňky pro miminka mohou poskytnout. Zachumlejte své miminko do našich výrobků z nejjemnějších materiálu a nabídněte mu pocit bezpečí jako v bavlnce.