Nepadací deka

Velmi praktická nepadací deka na kočárek. V čem se liší od klasické deky? Tato deka má zapínání, které připevníte za kočár, takže jí dítko neshodí, neskopne. Ve spodní části je zaoblená a stáhne se podle potřeby vašeho kočárku. Takže je velmi praktická a univerzální na všechny typy kočárku. Dá se použít také na autosedačku. 

Lehká nepadací deka na kočárek mušelín
Novinka Tip
929 Kč

Nepadací deka z mušelínu a rouna. Lehčí varianta na jaro a podzim. 

Kód: 2644/WHI
Nepadací deka na kočárek beránek
929 Kč

Akční cena v předprodeji, napadací deka z bavlněné vafle a hřejivého beránka. 

Kód: 2235/ZLU
Nepadací deka na kočárek černý mušelín a beránek
Novinka Tip
929 Kč

Nepadací deka z černého mušelínu a hřejivého šedo-modrého stříbrného beránka. 

Kód: 2592
Nepadací deka na kočárek s plyšem
897 Kč

Akční cena v předprodeji, napadací deka ze stylové bavlny a plyše. 

Kód: 2241
Softshell nepadací deka na kočárek motýl
1 029 Kč

Nepadací deka z nepromokavého softshellu na jaro a podzim. 

Kód: 2624
Jáchym
Novinka Tip
Výšivka na přání
Ušijeme vám do 14 dnů (>5 ks)
120 Kč

Výšivka jména na jakýkoliv produkt. 

Kód: 2541
6 položek celkem

Ruční výroba

Lali ví je malá rodinná firma, žádná velká továrna. Všechny výrobky pro vás vznikají pod rukama našich nejšikovnějších švadlenek, jsou šité ručně, s láskou a péčí pro naše nejmenší. Našim zákazníkům, malým i velkým, přinášíme kvalitu vytvořenou zlatými českými ručičkami, komfort a jistotu

Vlastní zkušenost

Samy jsme maminkami, některé i babičkami. To, že pro své mrně chcete to nejlepší je pro nás více než pochopitelné. Můžete si být jistí, že u nás nic jiného, než to nejlepší, nenajdete. A za to vám ručíme! Váš tým Lali ví

Výroba na míru

Vyberte si materiál podle vašich představ, a dolaďte tak postýlku a pokojíček vašeho miminka k dokonalosti. Pokud zrovna není vaše vysněné zboží skladem, nezoufejte! Speciálně pro vás ho vyrobíme a ušijeme.

Přírodní materiály

Všechen materiál pečlivě vybíráme, zkoušíme jeho vlastnosti, to jak je příjemný pro jemnou pokožku miminka, jeho údržbu, což je důležité především pro nás maminky. Pak teprve vše nabídneme vám. Najdete u nás skvělý lehký mušelín, prodyšný len a kvalitní bavlnu od českých dodavatelů.

Doplňky pro miminka od Lali ví

Lali ví je malá rodinná firma se svou malou dílnou, kde vznikají všechny tyto ručně šité výrobky pro děti. Chceme to nejlepší pro maminky a jejich miminka. Naše doplňky pro miminka jsou nejen hezké na pohled, kvalitně zpracované, ale především maximálně praktické a příjemné a komfortní pro naše nejmenší. Spokojenost našich zákazníků a úsměv na tvářích dětí jsou pro nás tou největší odměnou.

Doplňky pro miminka od maminky maminkám

Sama jsem maminkou a tak vím, co je pro nás maminky, a pro naše miminka důležité. Při výběru materiálu a designu vycházím ze své zkušenosti a potřeb, které výrobky a doplňky pro miminka musí splňovat. Vybíráme pro vás ty nejpříjemnější materiály na dotek, a také praktické na údržbu. Předám vám své malé tajemství, a představím vám výrobky z materiálů, které se nemusí žehlit. Což je podle mě velká pomoc v začátcích, kdy se s miminkem seznamujeme a vše je nové. PS. Aby nám maminkám zbyl čas na chvilku s šálkem teplé kávy.Vaše Klára z Lali ví

S doplňky pro miminka jako ve snu

Dětskou postýlku s našimi doplňky pro miminka můžete doladit k dokonalosti a vytvořit tak vašemu děťátku jeho malé království. No není to sen? Příjemné prostředí postýlky, nebo dětského pokojíčku pro vaše dítko, kde se bude cítit skvěle celá vaše rodina. Miminka milují měkoučké a příjemné prostředí, jako u maminky v bříšku. A to mu naše výrobky a doplňky pro miminka mohou poskytnout. Zachumlejte své miminko do našich výrobků z nejjemnějších materiálu a nabídněte mu pocit bezpečí jako v bavlnce.