Ušijeme na míru

1-1-tinified
3-3-tinified

Ušijeme na míru

Máte v hlavě svou vysněnou výbavičku? Nikde není to pravé ořechové? BINGO! Právě pro vás jsme vytvořili tuto novou službu Ušijeme na míru.

A jak probíhá taková cesta k výbavičce snů? To vám hned povím. Pojďte se mnou.

Navrhněte si svou výbavičku snů. Máte představu ideální výbavičky pro vaše miminko, ale nenašli jste u nás ty pravé barevné kombinace? To není žádný problém! Společně můžeme vybrat materiály, střihy a doladit tak vše k dokonalosti. No není to sen?

4-tinified

Vaše vysněná výbavička

Kvalitní ruční výroba

Originální a pouze pro Vás

Nejčastější dotazy

Ušijeme na míru je pouze online projekt?

Pokud jste z Ostravy, Krmelína a okolí, tak to je paráda! Domluvte si osobní konzultaci v naší prodejničce, kde se Vám budeme osobně věnovat. Společně si prohlédneme všechny materiály a barevné kombinace osobně. Pokud jste z daleka, vyplňte náš formulář a domluvíme se na individuální konzultaci, kde spolu vše probereme.

Mohu výbavičku na míru platit na dobírku?

Váš produkt snů je třeba zaplatit předem, protože je unikátní a šitý na míru vašim potřebám.

Jak je to s vrácením výbavičky? Reklamací?

Výbavička je vytvořena přesně pro vás, barvy a materiály se konzultují, tudíž nelze vrátit. Je na ni samozřejmě 2 roky záruka a je možné se při jakémkoliv problému ozvat.

Pro objednávky nad jakou částku se bude služba provozovat?

Naše služba ušijeme na míru je na výrobky nad 3000 Kč. Zavinovačka, hnízdečko a mantinel? To je nádherný projekt.

Jak je možné výbavičku doručit?

Pokud půjde o velký balíček, je nejlepší volbou doručení na pobočku BALÍKOVNY, protože ta zvládne opravdu velké balíčky. Také je možnost osobního odběru na prodejně v Krmelíně.

Jak to bude probíhat?

Společně se domluvíme na telefonické, nebo emailové konzultaci, to co Vám bude vyhovovat nejlépe. Probereme spolu Vaši představu, barvy a materiály.

Jako první vyplňte náš formulář, kde mi nastiňte svou představu barev. Například jestli preferujete jednobarevné materiály, vzory, zvířátka, květiny, jaké barvy. Pro nás je toto odrazovým bodem, jakým směrem se při návrhu vaší výbavičky snů vydat.

Poté projdeme všechny naše látky a materiály a navrhneme vám dostupné materiály a jejich kombinace, které vám předložíme.

Napište nám

Nevyplňujte toto pole:

Jak Vás máme kontaktovat?

9-tinified

Ruční výroba

Lali ví je malá rodinná firma, žádná velká továrna. Všechny výrobky pro vás vznikají pod rukama našich nejšikovnějších švadlenek, jsou šité ručně, s láskou a péčí pro naše nejmenší. Našim zákazníkům, malým i velkým, přinášíme kvalitu vytvořenou zlatými českými ručičkami, komfort a jistotu

Vlastní zkušenost

Samy jsme maminkami, některé i babičkami. To, že pro své mrně chcete to nejlepší je pro nás více než pochopitelné. Můžete si být jistí, že u nás nic jiného, než to nejlepší, nenajdete. A za to vám ručíme! Váš tým Lali ví

Výroba na míru

Vyberte si materiál podle vašich představ, a dolaďte tak postýlku a pokojíček vašeho miminka k dokonalosti. Pokud zrovna není vaše vysněné zboží skladem, nezoufejte! Speciálně pro vás ho vyrobíme a ušijeme.

Přírodní materiály

Všechen materiál pečlivě vybíráme, zkoušíme jeho vlastnosti, to jak je příjemný pro jemnou pokožku miminka, jeho údržbu, což je důležité především pro nás maminky. Pak teprve vše nabídneme vám. Najdete u nás skvělý lehký mušelín, prodyšný len a kvalitní bavlnu od českých dodavatelů.

Doplňky pro miminka od Lali ví

Lali ví je malá rodinná firma se svou malou dílnou, kde vznikají všechny tyto ručně šité výrobky pro děti. Chceme to nejlepší pro maminky a jejich miminka. Naše doplňky pro miminka jsou nejen hezké na pohled, kvalitně zpracované, ale především maximálně praktické a příjemné a komfortní pro naše nejmenší. Spokojenost našich zákazníků a úsměv na tvářích dětí jsou pro nás tou největší odměnou.

Doplňky pro miminka od maminky maminkám

Sama jsem maminkou a tak vím, co je pro nás maminky, a pro naše miminka důležité. Při výběru materiálu a designu vycházím ze své zkušenosti a potřeb, které výrobky a doplňky pro miminka musí splňovat. Vybíráme pro vás ty nejpříjemnější materiály na dotek, a také praktické na údržbu. Předám vám své malé tajemství, a představím vám výrobky z materiálů, které se nemusí žehlit. Což je podle mě velká pomoc v začátcích, kdy se s miminkem seznamujeme a vše je nové. PS. Aby nám maminkám zbyl čas na chvilku s šálkem teplé kávy.Vaše Klára z Lali ví

S doplňky pro miminka jako ve snu

Dětskou postýlku s našimi doplňky pro miminka můžete doladit k dokonalosti a vytvořit tak vašemu děťátku jeho malé království. No není to sen? Příjemné prostředí postýlky, nebo dětského pokojíčku pro vaše dítko, kde se bude cítit skvěle celá vaše rodina. Miminka milují měkoučké a příjemné prostředí, jako u maminky v bříšku. A to mu naše výrobky a doplňky pro miminka mohou poskytnout. Zachumlejte své miminko do našich výrobků z nejjemnějších materiálu a nabídněte mu pocit bezpečí jako v bavlnce.