Teplé deky

Je to tady! Podzim je již oficiálně tady. Chladné rána a večery nám už pár dní naznančovaly, že podzim přichází. Pojďme se spolu podívat, které materiály Vás na podzim určitě zahřejí. 

Do chladných dní se nic více nehodí nic více hřejivého a hlavně příjemného než je plyš. Výrobky z něj si jistě Vaše děťátko i Vy zamilujete. Tak jako ke svému oblíbenému plyšáčkovi, se miminko přitulí a zachumlá do naší plyšové deky, jsou opravdu jemné a hebké. Já si zamilovala jednoduchou dětskou dečku z plyše v bílé barvě s vytlačenými zvířátky. Je jemná, jednoduchá, čistá, jako miminko samotné. Miminko je z bříška zvyklé na teploučko a měkké prostředí. Takže si určitě oblíbí i plyš. Navíc jí můžete využívat kdekoliv, doma, do autosedačky na cesty, kočárku, no prostě všude. Beránka jsme využili hlavně na teploučké deky pro naše nejmenší. Vybrali jsme nespočet variant. Nejoblíbenější je žlutá a růžová vafle v kombinaci s beránkem v tlumených tónech podzimu. Nedívím se, že je mezi maminkami tak oblíbený.Ani milovníci vzorů nepříjdou zkrátka, mrkněte na deky s lesními zvířátky nebo snovou bílou deku s černými obrysy stromů, to je paráda. 

Plyšová deka autíčka
247 Kč

Plyšová dečka pro miminko s vytlačeným safari. 

Kód: 1197
Plyšová deka něžná šedá
od 247 Kč

Plyšová dečka pro miminko s vytlačeným safari. 

Kód: 1173/MIM
E8877807 56A8 4259 AFAE 73E4A52A3649
od 247 Kč

Plyšová dečka pro miminko s vytlačeným vzorem.

Kód: 1830/MIM2
Plyšová deka růžová s  hvězdami
247 Kč

Plyšová dečka pro miminko s vytlačeným safari. 

Kód: 1194/MIM
Plyšová deka růžová se zvířátky
od 247 Kč

Plyšová dečka pro miminko s vytlačeným safari. 

Kód: 1188/MIM
FFF665AC 35E5 44E1 8259 3F51982FE476
od 627 Kč

Teplá deka pro miminko s hřejivým beránkem. 

Kód: 1881/MIM
345BC56D 1688 4623 A7C2 CD03318CF5BB
Novinka
od 627 Kč

Teplá deka pro miminko s hřejivým beránkem. 

Kód: 1875/MIM
70EAA267 917F 49F1 B834 549F7BF76184
od 627 Kč

Teplá deka pro miminko s hřejivým beránkem. 

Kód: 1974/MIM
Teplá deka BERÁNEK  GREY WAFFLESS
od 627 Kč

Teplá deka pro miminko s hřejivým beránkem. 

Kód: 1887/MIM
Teplá deka BERÁNEK  ŠALVĚJ WAFFLESS
od 627 Kč

Teplá deka pro miminko s hřejivým beránkem. 

Kód: 1890/MIM
Teplá deka BERÁNEK A MUŠELÍN MEDVÍDEK
od 697 Kč

Teplá deka pro miminko s hřejivým beránkem. 

Kód: 1893/MIM
Teplá deka BERÁNEK BABY BLUE WAFFLESS
od 627 Kč

Teplá deka pro miminko s hřejivým beránkem. 

Kód: 1899/MIM
Nahoru
Další produkty
34 položek celkem

Ruční výroba

Lali ví je malá rodinná firma, žádná velká továrna. Všechny výrobky pro vás vznikají pod rukama našich nejšikovnějších švadlenek, jsou šité ručně, s láskou a péčí pro naše nejmenší. Našim zákazníkům, malým i velkým, přinášíme kvalitu vytvořenou zlatými českými ručičkami, komfort a jistotu

Vlastní zkušenost

Samy jsme maminkami, některé i babičkami. To, že pro své mrně chcete to nejlepší je pro nás více než pochopitelné. Můžete si být jistí, že u nás nic jiného, než to nejlepší, nenajdete. A za to vám ručíme! Váš tým Lali ví

Výroba na míru

Vyberte si materiál podle vašich představ, a dolaďte tak postýlku a pokojíček vašeho miminka k dokonalosti. Pokud zrovna není vaše vysněné zboží skladem, nezoufejte! Speciálně pro vás ho vyrobíme a ušijeme.

Přírodní materiály

Všechen materiál pečlivě vybíráme, zkoušíme jeho vlastnosti, to jak je příjemný pro jemnou pokožku miminka, jeho údržbu, což je důležité především pro nás maminky. Pak teprve vše nabídneme vám. Najdete u nás skvělý lehký mušelín, prodyšný len a kvalitní bavlnu od českých dodavatelů.

Doplňky pro miminka od Lali ví

Lali ví je malá rodinná firma se svou malou dílnou, kde vznikají všechny tyto ručně šité výrobky pro děti. Chceme to nejlepší pro maminky a jejich miminka. Naše doplňky pro miminka jsou nejen hezké na pohled, kvalitně zpracované, ale především maximálně praktické a příjemné a komfortní pro naše nejmenší. Spokojenost našich zákazníků a úsměv na tvářích dětí jsou pro nás tou největší odměnou.

Doplňky pro miminka od maminky maminkám

Sama jsem maminkou a tak vím, co je pro nás maminky, a pro naše miminka důležité. Při výběru materiálu a designu vycházím ze své zkušenosti a potřeb, které výrobky a doplňky pro miminka musí splňovat. Vybíráme pro vás ty nejpříjemnější materiály na dotek, a také praktické na údržbu. Předám vám své malé tajemství, a představím vám výrobky z materiálů, které se nemusí žehlit. Což je podle mě velká pomoc v začátcích, kdy se s miminkem seznamujeme a vše je nové. PS. Aby nám maminkám zbyl čas na chvilku s šálkem teplé kávy.Vaše Klára z Lali ví

S doplňky pro miminka jako ve snu

Dětskou postýlku s našimi doplňky pro miminka můžete doladit k dokonalosti a vytvořit tak vašemu děťátku jeho malé království. No není to sen? Příjemné prostředí postýlky, nebo dětského pokojíčku pro vaše dítko, kde se bude cítit skvěle celá vaše rodina. Miminka milují měkoučké a příjemné prostředí, jako u maminky v bříšku. A to mu naše výrobky a doplňky pro miminka mohou poskytnout. Zachumlejte své miminko do našich výrobků z nejjemnějších materiálu a nabídněte mu pocit bezpečí jako v bavlnce.