Povlečení

Povlečení pro miminko nebo pro větší děti můžete dokonce sladit se svým povlečením v manželské posteli, nabízíme totiž dětský i dospělý rozměr. Všechny naše povlečení pro Vás šijeme se zapínáním na zips kvůli praktičnosti. Využíváme materiály jako lenmušelín a bavlna, stačí si jen vybrat to pravé pro Vás. Vybíráme vzory a materiál, aby jste jej mohli jednoduše sladit s celým vybavením postýlky a pokojíčku. Povlečení pro miminko pro Vás vyrábíme ve dvou klasických velikostech a jedno v rozměru pro nás dospělé. Které povlečení bude to Vaše? 

 
 
28BA3C99 BEE5 4B3B 911E 587A5F7FA5B8
od 1 297 Kč

Lněné povlečení pro naše nejmenší i pro nás dospělé. 

Kód: 237/130
Bavlněné povlečení V ROZKVĚTU VIVA MAGENTA
od 697 Kč

Příjemné povlečení z bavlny pro naše nejmenší i pro nás dospělé. 

Kód: 1581/130
Lněné povlečení NATURAL CREAM
od 1 297 Kč

Pro naše nejmenší, i pro nás dospělé. 

Kód: 258/130
Mušelínové povlečení HELLO YELLOW
od 937 Kč

Příjemné povlečení z mušelínu pro naše nejmenší i pro nás dospělé. 

Kód: 399/130
PhotoRoom 000 20220607 191016
od 697 Kč

Něžné povlečení v jemných tónech, skvěle doladí váš boho interiér. 

Kód: 1668/130
D8351B01 C3D8 4EBC 894D 6AC2426F6130
Novinka
od 249 Kč

Příjemné povlečení z mušelínu pro naše nejmenší i pro nás dospělé. 

Kód: 2145/40X
PhotoRoom 20220607 190007
od 857 Kč

Jemný bílý kvalitní bavlněný satén s volánkem. 

Kód: 1677/130
PhotoRoom 20220607 185827
od 697 Kč

Příjemné povlečení z bavlny pro naše nejmenší i pro nás dospělé. 

Kód: 1683/130
001970DE A10D 45D9 8C15 D8A2268F94B5
od 697 Kč

Příjemné povlečení z bavlny pro naše nejmenší i pro nás dospělé. 

Kód: 1578/130
Bavlněné povlečení MEADOW FLOW PINK
od 697 Kč

Příjemné povlečení z bavlny pro naše nejmenší i pro nás dospělé. 

Kód: 564/130
Bavlněné povlečení MEADOW FLOW BLUE
od 697 Kč

Příjemné povlečení z bavlny pro naše nejmenší i pro nás dospělé. 

Kód: 567/130
Bavlněné povlečení MEADOW FLOW
od 697 Kč

Příjemné povlečení z bavlny pro naše nejmenší i pro nás dospělé. 

Kód: 570/130
Nahoru
Další produkty
28 položek celkem

Povlečení pro dospělé si vyberte v lněném, bavlněném, nebo mušelínovém provedení. Objevte kouzlo lněného materiálu. Hlavní výhodou lnu je jeho termoregulační schopnost - v zimě hřeje a v létě chladí. Materiál je odolný, ale i velmi příjemný na dotek. Je také vhodný pro alergiky a astmatiky. Mušelínové povlečení je dalším hitem tohoto roku. Materiál povlečení je velmi lehký, prodyšný a to je to nejlepší, co můžeme naší pokožce a nabídnout. Vyberte si svůj nadčasový kousek. Slaďte postýlku Vašeho miminka s povlečením ve Vaší posteli a dolaďte vše k dokonalosti. Tento materiál se nemusí žehlit, což znamená velkou pomoc a ušetření času pro nás maminky. Po vyprání je materiál krásně naducaný a strukturovaný.

Na povlečení pro miminka a děti vybíráme příjemné materiály, které nejdříve vyzkoušíme „na vlastní kůži” a pak je teprve nabídneme Vám. Je jasné, že pro Vás a Vaše děťátko chceme jen to nejlepší z nejlepšího! Povlečení pro miminko, vybavení do postýlek a pokojíčků nevzniká v designovém studiu, ale tvoříme jej v malé rodinné dílně, vždy podložené našimi zkušenostmi, léty praxe a potřebami maminek a miminek. Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější a budeme rádi, když se staneme Vašimi průvodci a porosteme společně s Vašimi dětmi.

Ruční výroba

Lali ví je malá rodinná firma, žádná velká továrna. Všechny výrobky pro vás vznikají pod rukama našich nejšikovnějších švadlenek, jsou šité ručně, s láskou a péčí pro naše nejmenší. Našim zákazníkům, malým i velkým, přinášíme kvalitu vytvořenou zlatými českými ručičkami, komfort a jistotu

Vlastní zkušenost

Samy jsme maminkami, některé i babičkami. To, že pro své mrně chcete to nejlepší je pro nás více než pochopitelné. Můžete si být jistí, že u nás nic jiného, než to nejlepší, nenajdete. A za to vám ručíme! Váš tým Lali ví

Výroba na míru

Vyberte si materiál podle vašich představ, a dolaďte tak postýlku a pokojíček vašeho miminka k dokonalosti. Pokud zrovna není vaše vysněné zboží skladem, nezoufejte! Speciálně pro vás ho vyrobíme a ušijeme.

Přírodní materiály

Všechen materiál pečlivě vybíráme, zkoušíme jeho vlastnosti, to jak je příjemný pro jemnou pokožku miminka, jeho údržbu, což je důležité především pro nás maminky. Pak teprve vše nabídneme vám. Najdete u nás skvělý lehký mušelín, prodyšný len a kvalitní bavlnu od českých dodavatelů.

Doplňky pro miminka od Lali ví

Lali ví je malá rodinná firma se svou malou dílnou, kde vznikají všechny tyto ručně šité výrobky pro děti. Chceme to nejlepší pro maminky a jejich miminka. Naše doplňky pro miminka jsou nejen hezké na pohled, kvalitně zpracované, ale především maximálně praktické a příjemné a komfortní pro naše nejmenší. Spokojenost našich zákazníků a úsměv na tvářích dětí jsou pro nás tou největší odměnou.

Doplňky pro miminka od maminky maminkám

Sama jsem maminkou a tak vím, co je pro nás maminky, a pro naše miminka důležité. Při výběru materiálu a designu vycházím ze své zkušenosti a potřeb, které výrobky a doplňky pro miminka musí splňovat. Vybíráme pro vás ty nejpříjemnější materiály na dotek, a také praktické na údržbu. Předám vám své malé tajemství, a představím vám výrobky z materiálů, které se nemusí žehlit. Což je podle mě velká pomoc v začátcích, kdy se s miminkem seznamujeme a vše je nové. PS. Aby nám maminkám zbyl čas na chvilku s šálkem teplé kávy.Vaše Klára z Lali ví

S doplňky pro miminka jako ve snu

Dětskou postýlku s našimi doplňky pro miminka můžete doladit k dokonalosti a vytvořit tak vašemu děťátku jeho malé království. No není to sen? Příjemné prostředí postýlky, nebo dětského pokojíčku pro vaše dítko, kde se bude cítit skvěle celá vaše rodina. Miminka milují měkoučké a příjemné prostředí, jako u maminky v bříšku. A to mu naše výrobky a doplňky pro miminka mohou poskytnout. Zachumlejte své miminko do našich výrobků z nejjemnějších materiálu a nabídněte mu pocit bezpečí jako v bavlnce.