Teplé péřové zavinovačky

Zima je tady a zimní miminka jistě ocení tyhle měkoučké a hřejivé zavinovačky s plyšem a minky. Protože jste si péřové zavinovačky oblíbili do korbiček kočárků, vytvořili jsme tyto zimní hřejivé zavinovačky pro miminka s plyšem. Nejen, že jsou super heboučké, ale miminko i krásně zahřejí. Skvělá vlastnost peří je taková, že v zimě hřeje a v létě chladí. Proto jsou péřové zavinovačky tak oblíbené. Je to klasika našich babiček, ale my jsme je oblékli do moderního kabátku. Tuto klasiku budete moci dědit v rodině, je to opravdu nadčasový kousek. 

Péřová zavinovačka má mnohá využití, do již zmiňovaného kočárku, jako měkká podložka, nebo pelíšek. Na spánek v postýlce, košíčku, hnízdečku. Je to úžasný pomocník na zklidnění miminka, zabrání rozhazování ručiček a miminko se cítí, jako u maminky v bříšku, kde bylo také těsno a teploučko. Pokud máte malého nespavce, zavinovačka pro miminko vám jistě pomůže. 

Péřová zavinovačka s plyšem baby girl
Novinka
1 999 Kč

Péřová zavinovačka 80x80 cm s jemným hřejivým plyšem. 

Kód: 1065
Péřová zavinovačka s plyšem pure baby
Novinka
1 999 Kč

Péřová zavinovačka 80x80 cm s jemným hřejivým plyšem. 

Kód: 1067
Péřová zavinovačka s plyšem winter baby
1 999 Kč

Péřová zavinovačka 80x80 cm s jemným hřejivým plyšem. 

Kód: 1066
Sada péřová zavinovačka s minky a deka do postýlky
Tip
2 690 Kč

Sada péřová zavinovačka 80x80 cm s jemným hřejivým plyšem a teplučká deka. 

Kód: 1068
Výšivka na přání
Novinka Tip
Výšivka na přání
Ušijeme vám do 14 dnů (>5 ks)
120 Kč

Výšivka jména na jakýkoliv produkt. 

Kód: 2541
5 položek celkem

Ruční výroba

Lali ví je malá rodinná firma, žádná velká továrna. Všechny výrobky pro vás vznikají pod rukama našich nejšikovnějších švadlenek, jsou šité ručně, s láskou a péčí pro naše nejmenší. Našim zákazníkům, malým i velkým, přinášíme kvalitu vytvořenou zlatými českými ručičkami, komfort a jistotu

Vlastní zkušenost

Samy jsme maminkami, některé i babičkami. To, že pro své mrně chcete to nejlepší je pro nás více než pochopitelné. Můžete si být jistí, že u nás nic jiného, než to nejlepší, nenajdete. A za to vám ručíme! Váš tým Lali ví

Výroba na míru

Vyberte si materiál podle vašich představ, a dolaďte tak postýlku a pokojíček vašeho miminka k dokonalosti. Pokud zrovna není vaše vysněné zboží skladem, nezoufejte! Speciálně pro vás ho vyrobíme a ušijeme.

Přírodní materiály

Všechen materiál pečlivě vybíráme, zkoušíme jeho vlastnosti, to jak je příjemný pro jemnou pokožku miminka, jeho údržbu, což je důležité především pro nás maminky. Pak teprve vše nabídneme vám. Najdete u nás skvělý lehký mušelín, prodyšný len a kvalitní bavlnu od českých dodavatelů.

Doplňky pro miminka od Lali ví

Lali ví je malá rodinná firma se svou malou dílnou, kde vznikají všechny tyto ručně šité výrobky pro děti. Chceme to nejlepší pro maminky a jejich miminka. Naše doplňky pro miminka jsou nejen hezké na pohled, kvalitně zpracované, ale především maximálně praktické a příjemné a komfortní pro naše nejmenší. Spokojenost našich zákazníků a úsměv na tvářích dětí jsou pro nás tou největší odměnou.

Doplňky pro miminka od maminky maminkám

Sama jsem maminkou a tak vím, co je pro nás maminky, a pro naše miminka důležité. Při výběru materiálu a designu vycházím ze své zkušenosti a potřeb, které výrobky a doplňky pro miminka musí splňovat. Vybíráme pro vás ty nejpříjemnější materiály na dotek, a také praktické na údržbu. Předám vám své malé tajemství, a představím vám výrobky z materiálů, které se nemusí žehlit. Což je podle mě velká pomoc v začátcích, kdy se s miminkem seznamujeme a vše je nové. PS. Aby nám maminkám zbyl čas na chvilku s šálkem teplé kávy.Vaše Klára z Lali ví

S doplňky pro miminka jako ve snu

Dětskou postýlku s našimi doplňky pro miminka můžete doladit k dokonalosti a vytvořit tak vašemu děťátku jeho malé království. No není to sen? Příjemné prostředí postýlky, nebo dětského pokojíčku pro vaše dítko, kde se bude cítit skvěle celá vaše rodina. Miminka milují měkoučké a příjemné prostředí, jako u maminky v bříšku. A to mu naše výrobky a doplňky pro miminka mohou poskytnout. Zachumlejte své miminko do našich výrobků z nejjemnějších materiálu a nabídněte mu pocit bezpečí jako v bavlnce.