Fusaky do autosedačky

Dětskou autosedačku, především vajíčko jistě využijete každý den. Již při cestě z porodnice si budete chtít svůj malý uzlíček odvést bezpečně a hlavně v teploučku. Cestování miminka v autosedačce musí být především bezpečné, děťátko by na sobě nemělo mít velké vrstvy kvůli bezpečnosti. Proto jsme ušili tento teploušký fusaček s beránkem do autosedačky, vajíčka, aby miminko bylo bezpečně připoutané a při tom v teploučku.

Fusaček má otvory, kterými jednoduše provlečete pásy autosedačky a miminko připoutáte.  Poté jen zabalíte a zapnete. Zapínání je na suchý zips. Náš fusak do autosedačky má také kapucku, aby miminku udrželo hlavičku v teple a ochránilo jí před větrem, deštěm, nebo sněhem. 

Děťátko fusak využije od narození cca do 1,5 let, kdy využívá autosedačku vajíčko. 

Mušelínový fusak do autosedačky JARNÍ
Novinka Tip
1 333 Kč

Lehký mušelínový fusak ze 100% bavlněného mušelínu vhodný na Jaro.    Proč zvolit fusak do autosedačky?  miminko je bezpečně připutáno a přitom v teple bavlněný a...

Kód: 2628/WHI
Fusak do autosedačky s plyšem ŠEDÁ
1 333 Kč

Teploučký fusak do autosedačky/vajíčka zahřeje každé miminko. 

Kód: 2595
Fusak do autosedačky s plyšem RŮŽOVÁ
1 333 Kč

Teploučký fusak do autosedačky/vajíčka zahřeje každé miminko. 

Kód: 2594
Fusak do autosedačky s plyšem BÉŽOVÁ
1 333 Kč

Teploučký fusak do autosedačky/vajíčka zahřeje každé miminko. 

Kód: 2593
Jáchym
Novinka Tip
Výšivka na přání
Ušijeme vám do 14 dnů
120 Kč

Výšivka jména na jakýkoliv produkt. 

Kód: 2541
5 položek celkem

Ruční výroba

Lali ví je malá rodinná firma, žádná velká továrna. Všechny výrobky pro vás vznikají pod rukama našich nejšikovnějších švadlenek, jsou šité ručně, s láskou a péčí pro naše nejmenší. Našim zákazníkům, malým i velkým, přinášíme kvalitu vytvořenou zlatými českými ručičkami, komfort a jistotu

Vlastní zkušenost

Samy jsme maminkami, některé i babičkami. To, že pro své mrně chcete to nejlepší je pro nás více než pochopitelné. Můžete si být jistí, že u nás nic jiného, než to nejlepší, nenajdete. A za to vám ručíme! Váš tým Lali ví

Výroba na míru

Vyberte si materiál podle vašich představ, a dolaďte tak postýlku a pokojíček vašeho miminka k dokonalosti. Pokud zrovna není vaše vysněné zboží skladem, nezoufejte! Speciálně pro vás ho vyrobíme a ušijeme.

Přírodní materiály

Všechen materiál pečlivě vybíráme, zkoušíme jeho vlastnosti, to jak je příjemný pro jemnou pokožku miminka, jeho údržbu, což je důležité především pro nás maminky. Pak teprve vše nabídneme vám. Najdete u nás skvělý lehký mušelín, prodyšný len a kvalitní bavlnu od českých dodavatelů.

Doplňky pro miminka od Lali ví

Lali ví je malá rodinná firma se svou malou dílnou, kde vznikají všechny tyto ručně šité výrobky pro děti. Chceme to nejlepší pro maminky a jejich miminka. Naše doplňky pro miminka jsou nejen hezké na pohled, kvalitně zpracované, ale především maximálně praktické a příjemné a komfortní pro naše nejmenší. Spokojenost našich zákazníků a úsměv na tvářích dětí jsou pro nás tou největší odměnou.

Doplňky pro miminka od maminky maminkám

Sama jsem maminkou a tak vím, co je pro nás maminky, a pro naše miminka důležité. Při výběru materiálu a designu vycházím ze své zkušenosti a potřeb, které výrobky a doplňky pro miminka musí splňovat. Vybíráme pro vás ty nejpříjemnější materiály na dotek, a také praktické na údržbu. Předám vám své malé tajemství, a představím vám výrobky z materiálů, které se nemusí žehlit. Což je podle mě velká pomoc v začátcích, kdy se s miminkem seznamujeme a vše je nové. PS. Aby nám maminkám zbyl čas na chvilku s šálkem teplé kávy.Vaše Klára z Lali ví

S doplňky pro miminka jako ve snu

Dětskou postýlku s našimi doplňky pro miminka můžete doladit k dokonalosti a vytvořit tak vašemu děťátku jeho malé království. No není to sen? Příjemné prostředí postýlky, nebo dětského pokojíčku pro vaše dítko, kde se bude cítit skvěle celá vaše rodina. Miminka milují měkoučké a příjemné prostředí, jako u maminky v bříšku. A to mu naše výrobky a doplňky pro miminka mohou poskytnout. Zachumlejte své miminko do našich výrobků z nejjemnějších materiálu a nabídněte mu pocit bezpečí jako v bavlnce.