Materiály, které milujeme! A jak se o ně starat

Je jasné, že pro své miminko chceme ten nejpříjemnější materiál, vhodný pro jeho jemnou pokožku. Protože v Lali ví jsme samy maminkami, vybíráme ty nejlepší materiály podle naší zkušenosti. Materiály jsou nejen příjemné pro miminko, ale taky praktické pro nás maminky.A to je taky důležité, abychom praním  a žehlením nestrávily celou věčnost.

 

Daneček v lněné zavinovačce s mušelínovými plenami. 

 

LEHOUČKÝ MUŠELÍN 

Hitem tohoto léta je určitě mušelín. Je to 100% bavlněný materiál, který je lehký, jemný, prodyšný a savý, což je na léto to nejlepší. Z mušelínu jsme si pro Vás připravili doplňky pro miminka jako dečky, zavinovačky, povlečení, v sekci na koupání osušky s kapuckou a jemné mušelínové žínky. V sekci pro miminka bryndáčky a skvělé mušelínové pleny. Doufám, že letos si do své výbavičky pořídíte aspoň jeden kousek i vy!

 

Mušelínová osuška s kapucí a pleny.

 

To, že je mušelín skvěle jemný pro pokožku miminka už víte, ale proč je skvělý pro nás maminky? Prozradím Vám malé tajemství! Po vyprání má tento materiál úžasnou vlastnost, že je ještě více nadýchaný a strukturovaný, a to na něm miluji. Nemusí se žehlit a vypadá skvěle. Takže nám ušetří čas a my si v klidu můžeme dát šálek horké kávy. 

 

Proč si vybrat mušelín a výrobky z něj? 

  • materiál je prodyšný
  • je savý a rychleschnoucí
  • je lehký a příjemný pro jemnou pokožku
  • nemusí se žehlit 

30° pračce na jemný program a maximálně 800 otáček

Mušelín doporučuji prát na 30°v pračce na jemný program a maximálně 800 otáček. Rozhodně nepoužívejte optické rozjasňovače, bělidla a výrobky chemicky nečistěte. Žehlete pouze při nízkém stupni. Sušení v sušičce výrobce materiálu nedoporučuje, ale z vlastní zkušenosti víme, že šetrný sušící program látce neublíží a naopak ji prospěje. 

Z mušelínu u nás najdete: mušelínové dětské dečky, povlečení pro miminko, dále je zde zavinovačka pro miminka, dětské osušky, žínky pro miminko, mušelínové pleny a dětské bryndáčky. 

 

 

NADČASOVÝ LEN 

Objevte kouzlo lněného materiálu. Další materiál, který jsme si zamilovali, je len. Závan luxusu a kvalitního nadčasového materiálu. Hlavní výhodou lnu je jeho termoregulační schopnost - v zimě hřeje a v létě chladí. Materiál je odolný, ale i velmi příjemný na dotek. Je také vhodný pro alergiky a astmatiky. Pro své miminko jsem ze lnu vyzkoušela povlak na péřovou zavinovačku v hořčicové barvě. A tak jsem si ho oblíbila, že jsem si nechala našimi šikovnými švadlenkami ušít ještě jeden v smetanové barvičce. Len si určitě zamilujete i Vy! V sekci povlečení jsem pro Vás nechala připravit i dospělý rozměr lněného povlečení. 

 

Péřová lněná zavinovačka pro miminko s volánkem. 

 

U lnu Vás maminky určitě potěší, že jej nemusíte žehlit a materiálu velmi svědčí sušení v sušičce, která lněný potah krásně změkčí.

Proč si vybrat lněný materiál? 

  • je to nadčasový kousek 
  • v zimě hřeje, v létě chladí
  • prodyšný materiál, vhodný pro alergiky i astmatiky
  • velmi odolný materiál, čím je starší, tím je jemnější  

Len doporučuji prát na 40° v pračce na jemný program a maximálně 800 otáček s použitím šetrných pracích prostředků. Rozhodně nepoužívejte optické rozjasňovače, bělidla a výrobky chemicky nečistěte. Žehlete na nejvyšší teploty. Sušení v sušičce výrobce materiálu nedoporučuje, ale z vlastní zkušenosti víme, že šetrný sušící program látce neublíží a naopak ji prospěje, změkčí ji. Len má tendenci chytat vlákna jiných tkanin, proto je vhodné výrobky z něj prát samostatně. U lnu je třeba počítat s určitou mírou srážlivosti.

Ze lnu u nás najdete povlečení pro miminko i pro nás dospělé, mantinel do postýlky, a je zde také zavinovačka pro miminka. Na výběr máte z několika krásných barev.  

 

Vaše Klára z Lali ví. 

Ruční výroba

Lali ví je malá rodinná firma, žádná velká továrna. Všechny výrobky pro vás vznikají pod rukama našich nejšikovnějších švadlenek, jsou šité ručně, s láskou a péčí pro naše nejmenší. Našim zákazníkům, malým i velkým, přinášíme kvalitu vytvořenou zlatými českými ručičkami, komfort a jistotu

Vlastní zkušenost

Samy jsme maminkami, některé i babičkami. To, že pro své mrně chcete to nejlepší je pro nás více než pochopitelné. Můžete si být jistí, že u nás nic jiného, než to nejlepší, nenajdete. A za to vám ručíme! Váš tým Lali ví

Výroba na míru

Vyberte si materiál podle vašich představ, a dolaďte tak postýlku a pokojíček vašeho miminka k dokonalosti. Pokud zrovna není vaše vysněné zboží skladem, nezoufejte! Speciálně pro vás ho vyrobíme a ušijeme.

Přírodní materiály

Všechen materiál pečlivě vybíráme, zkoušíme jeho vlastnosti, to jak je příjemný pro jemnou pokožku miminka, jeho údržbu, což je důležité především pro nás maminky. Pak teprve vše nabídneme vám. Najdete u nás skvělý lehký mušelín, prodyšný len a kvalitní bavlnu od českých dodavatelů.

Doplňky pro miminka od Lali ví

Lali ví je malá rodinná firma se svou malou dílnou, kde vznikají všechny tyto ručně šité výrobky pro děti. Chceme to nejlepší pro maminky a jejich miminka. Naše doplňky pro miminka jsou nejen hezké na pohled, kvalitně zpracované, ale především maximálně praktické a příjemné a komfortní pro naše nejmenší. Spokojenost našich zákazníků a úsměv na tvářích dětí jsou pro nás tou největší odměnou.

Doplňky pro miminka od maminky maminkám

Sama jsem maminkou a tak vím, co je pro nás maminky, a pro naše miminka důležité. Při výběru materiálu a designu vycházím ze své zkušenosti a potřeb, které výrobky a doplňky pro miminka musí splňovat. Vybíráme pro vás ty nejpříjemnější materiály na dotek, a také praktické na údržbu. Předám vám své malé tajemství, a představím vám výrobky z materiálů, které se nemusí žehlit. Což je podle mě velká pomoc v začátcích, kdy se s miminkem seznamujeme a vše je nové. PS. Aby nám maminkám zbyl čas na chvilku s šálkem teplé kávy.Vaše Klára z Lali ví

S doplňky pro miminka jako ve snu

Dětskou postýlku s našimi doplňky pro miminka můžete doladit k dokonalosti a vytvořit tak vašemu děťátku jeho malé království. No není to sen? Příjemné prostředí postýlky, nebo dětského pokojíčku pro vaše dítko, kde se bude cítit skvěle celá vaše rodina. Miminka milují měkoučké a příjemné prostředí, jako u maminky v bříšku. A to mu naše výrobky a doplňky pro miminka mohou poskytnout. Zachumlejte své miminko do našich výrobků z nejjemnějších materiálu a nabídněte mu pocit bezpečí jako v bavlnce.