Která velikost zavinovačky je ta správná?

Peří je boží, je to přírodní materiál, který miminku poskytne spánek jako na měkkém obláčku. Komu by se to nelíbilo? Mě rozhodně ano. U nás v nabídce proto naleznete různé péřové výrobky. Většina z Vás váhá jakou velikost zavinoavčky máte zvolit. Snad Vám na Vaše otázky v článku odpovím. Tak jdeme na to!

 

ČEKÁM SVÉ PRVNÍ MIMINKO, JAKOU VELIKOST ZAVINOVAČKY MÁM ZVOLIT? 

 

Tohle je nejčastější otázka, od Vás. A proto jí věnuji tento článek, abych zodpověděla všechny Vaše otázky. Já sama mám dvě děti, holčičku Lali, která má již 3 roky a chlapečka Danečka, který má pár měsíců. U obou dětí byla péřová zavinovačka jasná volba. S Lali jsem péřovou zavinovačku o klasické velikosti 80x80 cm využívala intenzivně do půl roka.

Miminko v zavinovačce má pocit objetí, těsno, teplo a měkoučko, jako u maminky v bříšku, proto je děti tak milují. Péřová zavinovačka 80x80 cm je vhodná pro miminka již od narození. Jakmile jsem byla z porodnice doma, hned jsem maličkou zavinula a spokojeně spinkala.

Pokud tedy čekáte miminko, zvolila bych klasickou velikost, tedy 80x80 cm, naše zavinovačka má u nožiček prodloužený cíp, kterým miminko lépe zavinete.

 

MAMI, UŽ NECHCI ZAVINOVAT! 

Některé miminka zavinování milují a vyžadují dlouho, některé ale zavinování kolem 3, 4 měsíců již vůbec nechtějí. Právě proto doporučuji klasickou velikost. Miminko Vám se zavinovačky postupně poroste, bude si kopkat nožkami a zavinovačku může rozbalovat. To ale nevadí, pocit objetí a zavinutí mu zavinovačka stále poskytne a nožičky budou volné, aby miminko mohlo cvičit nožkami a nebolelo je bříško.

 

 

 

MÁM 2. MĚSÍČNÍ MIMINKO A UVAŽUJI O ZAVINOVAČCE!

 

Pokud však máte věští miminko, třeba 2, 3, 4 měsíce staré a uvažujete o koupi péřové zavinovačky, tady bych již zvolila větší variantu, a to je zavinovačka 100x100 cm, kterou jsme právě pro Vás zařadili do nabídky. Kouknout se můžete tady. KUK NA ZAVINOVAČKU 100X100 CM

 

 

PÉŘOVÁ ZAVINOVAČKA A KOČÁREK

 

Péřové zavinovačky jsou skvělé, nemusíte je používat pouze k zavinutí, ale skvěle se hodí právě do kočárku, vytvoříte miminku měkký pelíšek. A navíc Vám miminko nebude lítat po korbičce, krásně ho stabilizuje. Pokud chcete zavinovačku pouze pro tyto účely. Zvolte variantu zavinovačky 80x80 cm. Větší varianta by se Vám do kočárku vzhledem k dnešním velikostem korbiček nemusela vejít.

 

Všechny produkty můžete omrknout zde. 

Péřová zavinovačka 80x80cm 

Péřová zavinovačka 100x100cm 

 

Pamatujte, že každé miminko a maminka je individuální, proto neexistuje přesný a správný návod, doporučuji se vždy řídit svou intuicí. A neváhejte se na mě kdykoliv obrátit, s jakýmkoliv dotazem. Budu se snažit na vše odpovědět a dobře poradit.

 

Vaše Klára z Lali ví

Ruční výroba

Lali ví je malá rodinná firma, žádná velká továrna. Všechny výrobky pro vás vznikají pod rukama našich nejšikovnějších švadlenek, jsou šité ručně, s láskou a péčí pro naše nejmenší. Našim zákazníkům, malým i velkým, přinášíme kvalitu vytvořenou zlatými českými ručičkami, komfort a jistotu

Vlastní zkušenost

Samy jsme maminkami, některé i babičkami. To, že pro své mrně chcete to nejlepší je pro nás více než pochopitelné. Můžete si být jistí, že u nás nic jiného, než to nejlepší, nenajdete. A za to vám ručíme! Váš tým Lali ví

Výroba na míru

Vyberte si materiál podle vašich představ, a dolaďte tak postýlku a pokojíček vašeho miminka k dokonalosti. Pokud zrovna není vaše vysněné zboží skladem, nezoufejte! Speciálně pro vás ho vyrobíme a ušijeme.

Přírodní materiály

Všechen materiál pečlivě vybíráme, zkoušíme jeho vlastnosti, to jak je příjemný pro jemnou pokožku miminka, jeho údržbu, což je důležité především pro nás maminky. Pak teprve vše nabídneme vám. Najdete u nás skvělý lehký mušelín, prodyšný len a kvalitní bavlnu od českých dodavatelů.

Doplňky pro miminka od Lali ví

Lali ví je malá rodinná firma se svou malou dílnou, kde vznikají všechny tyto ručně šité výrobky pro děti. Chceme to nejlepší pro maminky a jejich miminka. Naše doplňky pro miminka jsou nejen hezké na pohled, kvalitně zpracované, ale především maximálně praktické a příjemné a komfortní pro naše nejmenší. Spokojenost našich zákazníků a úsměv na tvářích dětí jsou pro nás tou největší odměnou.

Doplňky pro miminka od maminky maminkám

Sama jsem maminkou a tak vím, co je pro nás maminky, a pro naše miminka důležité. Při výběru materiálu a designu vycházím ze své zkušenosti a potřeb, které výrobky a doplňky pro miminka musí splňovat. Vybíráme pro vás ty nejpříjemnější materiály na dotek, a také praktické na údržbu. Předám vám své malé tajemství, a představím vám výrobky z materiálů, které se nemusí žehlit. Což je podle mě velká pomoc v začátcích, kdy se s miminkem seznamujeme a vše je nové. PS. Aby nám maminkám zbyl čas na chvilku s šálkem teplé kávy.Vaše Klára z Lali ví

S doplňky pro miminka jako ve snu

Dětskou postýlku s našimi doplňky pro miminka můžete doladit k dokonalosti a vytvořit tak vašemu děťátku jeho malé království. No není to sen? Příjemné prostředí postýlky, nebo dětského pokojíčku pro vaše dítko, kde se bude cítit skvěle celá vaše rodina. Miminka milují měkoučké a příjemné prostředí, jako u maminky v bříšku. A to mu naše výrobky a doplňky pro miminka mohou poskytnout. Zachumlejte své miminko do našich výrobků z nejjemnějších materiálu a nabídněte mu pocit bezpečí jako v bavlnce.