Podzim je tady! Pojďte se s námi podívat, do čeho se zachumlat!

 

 

Brrrr, rána jsou už pěkně chladná

 

Je to tady! Podzim je již oficiálně tady. Chladné rána a večery nám už pár dní naznančovaly, že podzim přichází. Pojďme se spolu podívat, které materiály Vás na podzim určitě zahřejí. 

 

 

 PLYŠ

je tak hebký a hřejivý

 

Neumím si představit nic více hřejivého a hlavně příjemného než je plyš. Výrobky z něj si jistě Vaše děťátko i Vy zamilujete. Tak jako ke svému oblíbenému plyšáčkovi, se miminko přitulí a zachumlá do naší plyšové deky, jsou opravdu jemné a hebké. Já si zamilovala jednoduchou dětskou dečku z plyše v bílé barvě s vytlačenými zvířátky. Je jemná, jednoduchá, čistá, jako miminko samotné. Můj malý synovec ji dostal, jako miminko a naprosto jí miloval. Miminko je z bříška zvyklé na teploučko a měkké prostředí. Takže si určitě oblíbí i plyš. Navíc jí můžete využívat kdekoliv, doma, do autosedačky na cesty, kočárku, no prostě všude. 

Na dečku se můžete mrknout TADY. 

 

 

Plyš, minka, beránek, to jsou hvězdy podzimu a zimy! 

 

 

Na našem e-shopu naleznete hřejivé výrobky z plyše, minky a beránka. Cože to je ta minka? Minka je v podstatě vyfešákovaný plyš. Je to plyš s vytlačeným puntíčkem, který si maminky v posledních letech velmi oblíbily. A proto jsme z něj na podzim ušili deky, zavinovačky a najdete jej také v hnízdečku.  

 

A beránek? To je plyš s vysokým vlasem se struktůrou srsti, přesně jako mají ovečky, opravdu jemný a nadýchaný. Připravili jsme z něho úžasné deky v několika variantách. 

U minky si maminky dávejte pozor, jelikož je to vytlačený puntíček nesmí se žehlit, zničila by se totiž jeho struktůra. Praní a sušení mám osvědčené, minka a plyš je pak nadýchaný. 

 

Minky deka KUK

Plyšová dečka MRKNI

Deka s beránkem BÉÉÉ

 

Ani my maminky nepříjdeme zkrátka!

 

 

Pokud je Vám neustále zima jako mě, určitě Vás zaujme kojicí polštář DELUXE, který má jemný a hřejivý povlak z minky. Právě teď je na e-shopu v několika barevných variantách, v růžové, šedé, bílé i nebesky modré. 

 

Nejen, že je to skvělý pomocník při kojení, ale také při spánku v těhotenství i po něm, já na něj nedám dopustit, je to můj věrný společník, se kterým se ráno probouzím krásně vyspaná a odpočatá. 

 

Přeji Vám krásné podzimní dny.

 

Vaše Klára z Lali ví

Ruční výroba

Lali ví je malá rodinná firma, žádná velká továrna. Všechny výrobky pro vás vznikají pod rukama našich nejšikovnějších švadlenek, jsou šité ručně, s láskou a péčí pro naše nejmenší. Našim zákazníkům, malým i velkým, přinášíme kvalitu vytvořenou zlatými českými ručičkami, komfort a jistotu

Vlastní zkušenost

Samy jsme maminkami, některé i babičkami. To, že pro své mrně chcete to nejlepší je pro nás více než pochopitelné. Můžete si být jistí, že u nás nic jiného, než to nejlepší, nenajdete. A za to vám ručíme! Váš tým Lali ví

Výroba na míru

Vyberte si materiál podle vašich představ, a dolaďte tak postýlku a pokojíček vašeho miminka k dokonalosti. Pokud zrovna není vaše vysněné zboží skladem, nezoufejte! Speciálně pro vás ho vyrobíme a ušijeme.

Přírodní materiály

Všechen materiál pečlivě vybíráme, zkoušíme jeho vlastnosti, to jak je příjemný pro jemnou pokožku miminka, jeho údržbu, což je důležité především pro nás maminky. Pak teprve vše nabídneme vám. Najdete u nás skvělý lehký mušelín, prodyšný len a kvalitní bavlnu od českých dodavatelů.

Doplňky pro miminka od Lali ví

Lali ví je malá rodinná firma se svou malou dílnou, kde vznikají všechny tyto ručně šité výrobky pro děti. Chceme to nejlepší pro maminky a jejich miminka. Naše doplňky pro miminka jsou nejen hezké na pohled, kvalitně zpracované, ale především maximálně praktické a příjemné a komfortní pro naše nejmenší. Spokojenost našich zákazníků a úsměv na tvářích dětí jsou pro nás tou největší odměnou.

Doplňky pro miminka od maminky maminkám

Sama jsem maminkou a tak vím, co je pro nás maminky, a pro naše miminka důležité. Při výběru materiálu a designu vycházím ze své zkušenosti a potřeb, které výrobky a doplňky pro miminka musí splňovat. Vybíráme pro vás ty nejpříjemnější materiály na dotek, a také praktické na údržbu. Předám vám své malé tajemství, a představím vám výrobky z materiálů, které se nemusí žehlit. Což je podle mě velká pomoc v začátcích, kdy se s miminkem seznamujeme a vše je nové. PS. Aby nám maminkám zbyl čas na chvilku s šálkem teplé kávy.Vaše Klára z Lali ví

S doplňky pro miminka jako ve snu

Dětskou postýlku s našimi doplňky pro miminka můžete doladit k dokonalosti a vytvořit tak vašemu děťátku jeho malé království. No není to sen? Příjemné prostředí postýlky, nebo dětského pokojíčku pro vaše dítko, kde se bude cítit skvěle celá vaše rodina. Miminka milují měkoučké a příjemné prostředí, jako u maminky v bříšku. A to mu naše výrobky a doplňky pro miminka mohou poskytnout. Zachumlejte své miminko do našich výrobků z nejjemnějších materiálu a nabídněte mu pocit bezpečí jako v bavlnce.