Tipy pro zimní miminko

Brrr, venku je už pěkná zima a vy čekáte zimní miminko! Nebude mu zima? Určitě ne, pro zimní miminečka jsme připravili teplou péřovou zavinovačku s plyšem nebo minky. Peří samo o sobě má skvělou termoregulační vlastnost, takže v zimě hřeje a v létě chladí. A pokud chcete podpořit teploučko zvolte plyš.

Maminky si v posledních letech oblíbily zavinovačky do korbiček kočárků, miminko je v teploučku, a ještě je zajištěné, zahnízděné a nelítá po korbičce. Na to určitě doporučuji typ péřová zavinovačka 80x80 cm. Korbičky kočárků se v posledních letech dělají menší a menší a větší velikost péřová zavinovačka 100x100 cm by se vám do kočárku nemusela vejít.

Pro zimní miminko bude určitě skvělá teplá péřová zavinovačka s plyšem, nebo minky. Minky je plyš s vytlačeným puntíčkem, takže záleží jen na Vás, který vyberete. Vybrala jsem šedý plyš a k němu krásně modrou bavlnu s lístečky, vzor je velmi decentní a bude krásný pro kluky i holky. Růžový pudrový plyš jsme zkombinovali s šedou bavlnou s puntíčky, pro malé parádnice. A jeden čistý zimní set bílé bavlny se vzorečkem a bílou zářivou minku. K ní můžete nádherně sladit i deku. Koukněte na tu snovou nádheru.

Pro zimní miminka i větší děti jsme na zimu připravili i teplé deky s beránkem. Beránek je také plyš, ale má vyšší vlas a strukturu, jako srst beránka nebo ovečky. Je opravdu hřejivý a Vy jste si jej opravdu velmi oblíbili. Nebála bych se toho, že se jedná o hit této zimy a podzimu.

 

 

Jako u péřové zavinovačky, dávejte pozor na oblékání i u této teplejší verze. Doma miminko moc nenabalujte, aby se nepřehřívalo. Jestli miminku není zima, nebo naopak není moc horko vyzkoušíte tak, že sáhnete za jeho krček, pokud je zpocené, uberte vrstvu oblečení.

Miminka to totiž mají stejně jako my dospělí, některé potřebuje větší teploučko, některé méně. A navíc první měsíce života má miminko nedokonalou termoregulaci, mají studené nožky a ručky, ale to je v pořádku. Na přehřátí dávejte určitě pozor. Z mé vlastní zkušenosti stačí miminku do péřové zavinovačky body s dlouhým, nebo krátkým rukávem, záleží na teplotě domova. Péřová zavinovačka miminku poskytne měkký a teplý pelíšek.

Ruční výroba

Lali ví je malá rodinná firma, žádná velká továrna. Všechny výrobky pro vás vznikají pod rukama našich nejšikovnějších švadlenek, jsou šité ručně, s láskou a péčí pro naše nejmenší. Našim zákazníkům, malým i velkým, přinášíme kvalitu vytvořenou zlatými českými ručičkami, komfort a jistotu

Vlastní zkušenost

Samy jsme maminkami, některé i babičkami. To, že pro své mrně chcete to nejlepší je pro nás více než pochopitelné. Můžete si být jistí, že u nás nic jiného, než to nejlepší, nenajdete. A za to vám ručíme! Váš tým Lali ví

Výroba na míru

Vyberte si materiál podle vašich představ, a dolaďte tak postýlku a pokojíček vašeho miminka k dokonalosti. Pokud zrovna není vaše vysněné zboží skladem, nezoufejte! Speciálně pro vás ho vyrobíme a ušijeme.

Přírodní materiály

Všechen materiál pečlivě vybíráme, zkoušíme jeho vlastnosti, to jak je příjemný pro jemnou pokožku miminka, jeho údržbu, což je důležité především pro nás maminky. Pak teprve vše nabídneme vám. Najdete u nás skvělý lehký mušelín, prodyšný len a kvalitní bavlnu od českých dodavatelů.

Doplňky pro miminka od Lali ví

Lali ví je malá rodinná firma se svou malou dílnou, kde vznikají všechny tyto ručně šité výrobky pro děti. Chceme to nejlepší pro maminky a jejich miminka. Naše doplňky pro miminka jsou nejen hezké na pohled, kvalitně zpracované, ale především maximálně praktické a příjemné a komfortní pro naše nejmenší. Spokojenost našich zákazníků a úsměv na tvářích dětí jsou pro nás tou největší odměnou.

Doplňky pro miminka od maminky maminkám

Sama jsem maminkou a tak vím, co je pro nás maminky, a pro naše miminka důležité. Při výběru materiálu a designu vycházím ze své zkušenosti a potřeb, které výrobky a doplňky pro miminka musí splňovat. Vybíráme pro vás ty nejpříjemnější materiály na dotek, a také praktické na údržbu. Předám vám své malé tajemství, a představím vám výrobky z materiálů, které se nemusí žehlit. Což je podle mě velká pomoc v začátcích, kdy se s miminkem seznamujeme a vše je nové. PS. Aby nám maminkám zbyl čas na chvilku s šálkem teplé kávy.Vaše Klára z Lali ví

S doplňky pro miminka jako ve snu

Dětskou postýlku s našimi doplňky pro miminka můžete doladit k dokonalosti a vytvořit tak vašemu děťátku jeho malé království. No není to sen? Příjemné prostředí postýlky, nebo dětského pokojíčku pro vaše dítko, kde se bude cítit skvěle celá vaše rodina. Miminka milují měkoučké a příjemné prostředí, jako u maminky v bříšku. A to mu naše výrobky a doplňky pro miminka mohou poskytnout. Zachumlejte své miminko do našich výrobků z nejjemnějších materiálu a nabídněte mu pocit bezpečí jako v bavlnce.