Napsal o nás FORBES

Náše rodinná dílna Lali ví se objevila v dubnovém čísle Forbes. A proč? Důvod není příliš pozitivní. 

„Dnes trochu smutné reality. Stroje v Lali ví se zastavily. A my upřímně nevíme, co bude dál. Válcují nás e-shopy, které přeprodávají zboží z Číny nebo Polska, my se tomu cenou bohužel nemůžeme rovnat,“ to jsou slova Kláry Tůmové z rodinné firmy Lali ví, která poslední měsíce prohrává boj s protivníky, na něž nebyla připravená.

Tak začínají slova článku Liška v českém e-kurníku, který pojednává o tom, že český svět e-comerce naplno zasáhl fenomén Marketplace. 

 

 

PROČ SE LALI VÍ NEMŮŽE ROVNAT ČÍNSKÝCH E-SHOPŮM? 

Pro naší rodinnou dílnu Lali ví je kvalita materiálu, produktu a férové podmínky ve světě e-commerce zásadní. 

Jste součástí naší cesty, a proto chceme, abyste věděli, co se děje za oponou našeho e-shopu. Možná jste si všimli, že na trhu se začínají objevovat velcí hráči jako Temu,  Allegro a další čínské e-shopy. Ty lákají svými nízkými cenami a snadnou dostupností, ale mohou nést kompromisy v kvalitě a bezpečnosti.

U nás je však kvalita na prvním místě. Každý výrobek, který opustí naše dílny, je vyroben s péčí a láskou našimi šikovnými švadlenkami. Věříme v férové ohodnocení práce, a proto se snažíme podporovat naše zaměstnance, kteří jsou pro nás neocenitelnou součástí.

Dále, používáme pouze látky od ověřených českých dodavatelů. Tímto způsobem máme kontrolu nad celým procesem výroby a můžeme garantovat vysokou úroveň kvality a bezpečnosti našich produktů. Každý materiál, který používáme, je pečlivě certifikován pro použití pro děti do 3 let, což je pro nás prioritou.

Lali ví není jen o šití výrobků pro děti. Jsme o podpoře české výroby a o tom, že nabízíme našim zákazníkům to nejlepší. Vaše důvěra a spokojenost jsou pro nás klíčové, a proto se budeme vždy snažit přinášet vám produkty, které jsou nejen krásné, ale také bezpečné a kvalitní.

 

PRO MIMINKA JEN TO NEJLEPŠÍ  

Jistě jste si všimli, že na internetu lze najít různé nabídky muchláčků za lákavě nízké ceny. Avšak, jak říká staré moudro, "když něco zní moc dobře, aby byla pravda, pravděpodobně to tak i je". Mnoho z těchto nabídek pochází z pochybných čínských e-shopů, a můžete se ptát, co se skrývá za takovými lákavými cenami.

Rádi bychom vás seznámili s naším nejnovějším výrobkem, kterým je zajíček muchláček. Tento roztomilý a měkký přítel je vyroben z mušelínu, což je 100% bavlněný materiál, který má certifikaci pro děti do 3 let.

 

 

CHCI VIDĚT DALŠÍ PRODUKTY 👶

 

Když jde o bezpečnost vašeho miminka, jsou pro nás na prvním místě. Proto pečlivě vybíráme materiály a dbáme na to, aby naše produkty prošly certifikací pro použití s dětmi do 3 let. S naším zajíčkem muchláčkem můžete mít jistotu, že vaše dítě má k dispozici nejen příjemného společníka, ale také bezpečný a kvalitní výrobek. Obličej je ručně vyšívaný našimi švadlenkami. 

Pamatujte, že to, co dáváte svému dítěti, má vliv na jeho zdraví a bezpečnost. Nepodceňujte důležitost kvalitních materiálů. Vaše dítě si zaslouží jen to nejlepší.

 

 

Každý muchláček je jedinečnýručně vyšívaný šikovnýma ručičkama naší švadlenky, každý kus je tedy originál a jedinečný.  

Pokud chcete podpořit českou výrobu a české tvůrce, budeme rádi za každé sdílení a nákup v našem e-shopu Lali ví.  

 

Celý článek na Forbes si můžete přečíst zde. 

 

Ruční výroba

Lali ví je malá rodinná firma, žádná velká továrna. Všechny výrobky pro vás vznikají pod rukama našich nejšikovnějších švadlenek, jsou šité ručně, s láskou a péčí pro naše nejmenší. Našim zákazníkům, malým i velkým, přinášíme kvalitu vytvořenou zlatými českými ručičkami, komfort a jistotu

Vlastní zkušenost

Samy jsme maminkami, některé i babičkami. To, že pro své mrně chcete to nejlepší je pro nás více než pochopitelné. Můžete si být jistí, že u nás nic jiného, než to nejlepší, nenajdete. A za to vám ručíme! Váš tým Lali ví

Výroba na míru

Vyberte si materiál podle vašich představ, a dolaďte tak postýlku a pokojíček vašeho miminka k dokonalosti. Pokud zrovna není vaše vysněné zboží skladem, nezoufejte! Speciálně pro vás ho vyrobíme a ušijeme.

Přírodní materiály

Všechen materiál pečlivě vybíráme, zkoušíme jeho vlastnosti, to jak je příjemný pro jemnou pokožku miminka, jeho údržbu, což je důležité především pro nás maminky. Pak teprve vše nabídneme vám. Najdete u nás skvělý lehký mušelín, prodyšný len a kvalitní bavlnu od českých dodavatelů.

Doplňky pro miminka od Lali ví

Lali ví je malá rodinná firma se svou malou dílnou, kde vznikají všechny tyto ručně šité výrobky pro děti. Chceme to nejlepší pro maminky a jejich miminka. Naše doplňky pro miminka jsou nejen hezké na pohled, kvalitně zpracované, ale především maximálně praktické a příjemné a komfortní pro naše nejmenší. Spokojenost našich zákazníků a úsměv na tvářích dětí jsou pro nás tou největší odměnou.

Doplňky pro miminka od maminky maminkám

Sama jsem maminkou a tak vím, co je pro nás maminky, a pro naše miminka důležité. Při výběru materiálu a designu vycházím ze své zkušenosti a potřeb, které výrobky a doplňky pro miminka musí splňovat. Vybíráme pro vás ty nejpříjemnější materiály na dotek, a také praktické na údržbu. Předám vám své malé tajemství, a představím vám výrobky z materiálů, které se nemusí žehlit. Což je podle mě velká pomoc v začátcích, kdy se s miminkem seznamujeme a vše je nové. PS. Aby nám maminkám zbyl čas na chvilku s šálkem teplé kávy.Vaše Klára z Lali ví

S doplňky pro miminka jako ve snu

Dětskou postýlku s našimi doplňky pro miminka můžete doladit k dokonalosti a vytvořit tak vašemu děťátku jeho malé království. No není to sen? Příjemné prostředí postýlky, nebo dětského pokojíčku pro vaše dítko, kde se bude cítit skvěle celá vaše rodina. Miminka milují měkoučké a příjemné prostředí, jako u maminky v bříšku. A to mu naše výrobky a doplňky pro miminka mohou poskytnout. Zachumlejte své miminko do našich výrobků z nejjemnějších materiálu a nabídněte mu pocit bezpečí jako v bavlnce.