Péřová zavinovačka v létě, ANO nebo NE?

 

Peří a teplé letní dny! Jak to tedy je? 

Mám si pořizovat péřovou zavinovačku pro letní miminko? Není to hloupost? Tak to je vaše velmi častá otázka. A já říkám ANO! Peří je totiž boží. A proč? 

 

 

  • Peří má termoregulační vlastnost
  • V zimě hřeje a v létě chladí
  • I pro letní miminko je péřová zavinovačka vhodná

 

NA CO SI ALE DÁVAT POZOR?!

 

  • Miminko zbytečně nenavlékejte
  • V létě mu do zavinovačky stačí body s krátkým rukávem!
  • Přikrýt jej můžete mušelínovou dečkou
  • Vždy zkontrolujte miminko na týlu, jestli není příliš horké
  • Zvolte zavinovačku z potahem z bavlny, nebo mušelínu
  • Pod tělíčko je skvělá mušelínová plena

 

ALE VŽDY PAMATUJTE!

 

Že každá jsme jedinečná, tak i naše miminka, jedno vyžaduje více tepla, jiné se více potí. Proto vždy sledujte sebe i své miminko, co vyhovuje vám, co miminku a podle toho se přizpůsobte. Univerzální rada neexistuje, kdyby ano, byl by svět velmi jednoduchý.  

 

 

 

Náš příběh

 

Má holčička Lali se narodila v horkém červenci. Od začátku jsme využívali péřovou zavinovačku, musela s námi jezdit naprosto všude, protože ji dcera milovala a bez ní byla velmi neklidná. Do korby kočárku jsem tedy vložila zavinovačku, rohy zahnula a vytvořila tak měkký pelíšek. Laurinka na sobě měla jen body s krátkým rukávem a byla spokojená. Nebylo ani třeba zavinovat. Doma jsme v noci měli chladno, volila jsem tedy pyžámko a zavinutí do péřové zavinovačky. V horkých dnech, kdy bylo doma veliké horko, byla pouze v pleně a ležela na zavinovačce, jako měkké podložce. 

 

 

Ruční výroba

Lali ví je malá rodinná firma, žádná velká továrna. Všechny výrobky pro vás vznikají pod rukama našich nejšikovnějších švadlenek, jsou šité ručně, s láskou a péčí pro naše nejmenší. Našim zákazníkům, malým i velkým, přinášíme kvalitu vytvořenou zlatými českými ručičkami, komfort a jistotu

Vlastní zkušenost

Samy jsme maminkami, některé i babičkami. To, že pro své mrně chcete to nejlepší je pro nás více než pochopitelné. Můžete si být jistí, že u nás nic jiného, než to nejlepší, nenajdete. A za to vám ručíme! Váš tým Lali ví

Výroba na míru

Vyberte si materiál podle vašich představ, a dolaďte tak postýlku a pokojíček vašeho miminka k dokonalosti. Pokud zrovna není vaše vysněné zboží skladem, nezoufejte! Speciálně pro vás ho vyrobíme a ušijeme.

Přírodní materiály

Všechen materiál pečlivě vybíráme, zkoušíme jeho vlastnosti, to jak je příjemný pro jemnou pokožku miminka, jeho údržbu, což je důležité především pro nás maminky. Pak teprve vše nabídneme vám. Najdete u nás skvělý lehký mušelín, prodyšný len a kvalitní bavlnu od českých dodavatelů.

Doplňky pro miminka od Lali ví

Lali ví je malá rodinná firma se svou malou dílnou, kde vznikají všechny tyto ručně šité výrobky pro děti. Chceme to nejlepší pro maminky a jejich miminka. Naše doplňky pro miminka jsou nejen hezké na pohled, kvalitně zpracované, ale především maximálně praktické a příjemné a komfortní pro naše nejmenší. Spokojenost našich zákazníků a úsměv na tvářích dětí jsou pro nás tou největší odměnou.

Doplňky pro miminka od maminky maminkám

Sama jsem maminkou a tak vím, co je pro nás maminky, a pro naše miminka důležité. Při výběru materiálu a designu vycházím ze své zkušenosti a potřeb, které výrobky a doplňky pro miminka musí splňovat. Vybíráme pro vás ty nejpříjemnější materiály na dotek, a také praktické na údržbu. Předám vám své malé tajemství, a představím vám výrobky z materiálů, které se nemusí žehlit. Což je podle mě velká pomoc v začátcích, kdy se s miminkem seznamujeme a vše je nové. PS. Aby nám maminkám zbyl čas na chvilku s šálkem teplé kávy.Vaše Klára z Lali ví

S doplňky pro miminka jako ve snu

Dětskou postýlku s našimi doplňky pro miminka můžete doladit k dokonalosti a vytvořit tak vašemu děťátku jeho malé království. No není to sen? Příjemné prostředí postýlky, nebo dětského pokojíčku pro vaše dítko, kde se bude cítit skvěle celá vaše rodina. Miminka milují měkoučké a příjemné prostředí, jako u maminky v bříšku. A to mu naše výrobky a doplňky pro miminka mohou poskytnout. Zachumlejte své miminko do našich výrobků z nejjemnějších materiálu a nabídněte mu pocit bezpečí jako v bavlnce.